Garancia najnižšej ceny

Majú u konkurencie lepšiu cenu ako my u produktu, ktorý je u nás označený logom garancia najnižšej ceny? Napíšte si k nám o ešte lepšiu :) Nakupujte u špecialistov!
Ak nájdete niekde lepšiu cenu identického produktu, po overení vám radi vyjdeme v ústrety a poskytneme Vám cenu ešte výhodnejšiu.

Vaša istota, že vždy nakúpite lacnejšie!
Iste ste si všimli, že naše ceny sú veľmi nízke. Napriek tomu sa môže stať, že určitý produkt ponúka konkurencia za nižšiu cenu. Ak sa Vám podarí nájsť takú ponuku, máte šancu ušetriť ešte viac.

Nehľadajte v tom žiadny háčik. Pravidlá sú jednoduché. Čo sľúbime, to tiež dodržíme. Nižšie môžete preštudovať podrobnejšie podmienky tejto garancie:

  •  Ak ide o internetový obchod, musí mať konkurencia na stránkach uvedené meno prevádzkovateľa, adresu a IČO.
  •  Ponuka konkurencie musí byť ľahko dokázateľná. Podmienkou tiež je, aby produkt mal dotyčný obchodník skladom.
  •  Garancia sa nevzťahuje na výpredajový tovar, súkromné ​​inzeráty, bazárový predaj a ponuky zahraničných obchodov.
  •  Porovnávajte prosím zásadne vždy obe ceny vrátane dopravy. 
  •  Identický produkt je produkt s rovnakým kódom; v prípade, že produkt kód nemá, je identickým produktom produkt, ktorý má najmä: identického výrobcu identický názov (označenie) identické zloženie, vzhľad, parametre a vlastnosti (napr. identická farba, hmotnosť, rozmery, tvar, materiál).

Ako to presne urobiť? Ak narazíte na výhodnejšiu ponuku konkurencie, uveďte vašu požadovanú cenu spolu s odkazom priamo do poznámky objednávky alebo nám napíšte email. Budeme vás kontaktovať a vašu požadovanú cenu potvrdíme.

V žiadosti o uplatnenie garancie najnižšej ceny je nutné vyplniť: * Vaše meno * Kontaktný údaj * Kontakt na konkurenciu s lepšou cenou * Cena, za ktorú konkurencia produkt ponúka * Produkt, ktorého sa garancia vzťahuje na

Posledná vec: žiadosť o zníženie ceny neovplyvňuje možnosť oboch zmluvných strán odstúpiť od zmluvy až do uhradenia kúpnej ceny podľa obchodných podmienok.

 

Vyhľadávanie

 

Zadajte kľúčové slová produktu alebo kód tovaru produktu,ktorý hľadáte!

Rozšírené vyhľadávanie

Filter

Zobraziť len výrobcov:

 

Kategórie

VEĽKOOBCHOD

Garancia najnižšej ceny